Piątek, 15 grudnia 2017

Orioniści w social media

Zgromadzenie Księży Orionistów - Oficjalny fanpage Zgromadzenia Małe Dzieło Boskiej Opatrzności w Polsce.

Wyższe Seminarium Duchowne Księży Orionistów - Oficjalny fanpage Seminarium Księży Orionistów.

Parafia św. Alojzego Orione w Warszawie - Oficjalna facebook'owa strona Parafii.

Ministranci Parafii św. Alojzego Orione - Oficjalna strona ministrancka Parafii św. Alojzego Orione.

Wspólnota młodzieżowa im. św. Jana Pawła II - Strona wspólnoty młodzieżowej przy Parafii św. Alojzego Orione w Warszawie.

Parafia św. Antoniego w Łaźniewie - Oficjalna facebook'owa strona Parafii.

Parafia Najświętszego Serca Jezusowego we Włocławku - Oficjalna facebook'owa strona Parafii.

Parafia Opatrzności Bożej w Kaliszu - Oficjalna facebook'owa strona Parafii.

Parafia św. Józefa Robotnika w Wołominie - Oficjalna facebook'owa strona Parafii.

Parafia Zesłania Ducha Świętego w Malborku - Oficjalna facebook'owa strona Parafii.

Dom rekolekcyjny ks. Orione - Oficjalna strona Centrum Rekolekcyjnego w Zduńskiej Woli.

Ministranci ks. Orione - Miejsce dzielenia się wydarzeniami ministranckimi z parafii i dzieł Księży Orionistów w Polsce.

Orioński Ruch Świecki - Oficjalna strona ORŚ w Polsce.

Dom Pomocy Społecznej - Oficjalna strona Domu Pomocy Społecznej dla Dorosłych w Izbicy Kujawskiej.

Schronisko Czarna - Schronisko Don Orione dla bezdomnych w Czarnej

Dom Rekolekcyjno - Wypoczynkowy "Orionówka" - Dom Rekolekcyjno - Wypoczynkowy w Międzybrodziu Bialskim.

Duszpasterstwo Niesłyszących ze świętym Alojzym Orione - Oficjalna strona duszpasterstwa niesłyszących w Zduńskiej Woli.

Centrum Wolontariatu Don Orione - Strona Centrum Wolontariatu przy Fundacji Księdza Orione Czyńmy Dobro

Drabina Jakubowa - Oficjalna strona wolontariatu w Brańszczyku.

Dom Emeryta im. św. Alojzego Orione - Strona Domu Emeryta w Brańszczyku

Fundacja ks. Orione - Oficjalna strona fundacji Czyńmy Dobro.

Specjalny Ośrodek Wychowawczy im. św. Alojzego Orione w Kaliszu - Strona Specjalnego Ośrodka Wychowawczego w Kaliszu.

Kawa Księdza Orione - Refleksje w na temat Chrześcijańskiego Stylu Życia w duchu ks. Orione

Trampolina Włocławek - Oficjalna strona Świetlicy Środowiskowej we Włocławku.

Trampolina Zduńska Wola - Oficjalna strona Świetlicy Środowiskowej w Zduńskiej Woli.

Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - Otwarta grupa dyskusyjna na ŚDM.

Oriońskie Centrum Młodzieżowo - Powołaniowe - Duszpasterstwo młodzieżowe w oriońskich parafiach.